Pridaj sa k nám a pomôž Ukrajincom naučiť sa to, čo už vieš – rozprávať po slovensky.


Nepoznáš žiadnu ukrajinskú rodinku/jednotlivca ale chceš sa zapojiť? Super! Prihlás sa a my sa ťa pokúsime prepojiť s ukrajinským Študentom v tvojom okolí.

Ak máš už kontakt na konkrétnu rodinku/jednotlivca z Ukrajiny na Slovensku, s ktorým sa osobne poznáte, a ktorý/á má záujem naučiť sa hovoriť po slovensky, prihlás sa tu:


Čo sa stane po vyplnení formulára?

  • Do 10 minút ti príde do emailovej schránky potvrdzujúci email s predmetom „[BUDÚCI BUDDÍK] Potvrď, že SI TO TY“, v ktorom stačí kliknúť na link, aby sme mali istotu, že do projektu si sa prihlásil/a ty a že nám funguje emailové spojenie. Ak by email neprišiel, pozri pre istotu aj priečinok SPAM.
  • Ak už máš svojho Študenta, pošleme ti učebné materiály a inštrukcie na prvú hodinu, a môžete hneď začať.
  • Ak nemáš svojho Študenta, začneme v našej databáze vyhľadávať Ukrajinca/Ukrajinku čo najbližšie pri tebe. Keď pre teba nájdeme vhodného Študenta, dáme ti vedieť, a pošleme ti všetky inštrukcie na to, ako sa svojmu Študentovi ozveš a dohodneš prvé stretnutie.
  • Ak sa medzitým niečo zmení a nebudeš môcť v projekte pokračovať, stačí nám dať vedieť emailom a my nájdeme danému Ukrajincovi/Ukrajinke iného Buddíka-učiteľa.

Máš ďalšie otázky? Napíš nám na info@buddici.sk .