Chcem byť Buddíkom-učiteľom

Ak sa chceš stať Buddíkom-učiteľom, stačí urobiť 2 jednoduché kroky:

  1. Vyplň formulár Chcem byť Buddíkom.  
  2. Choď do svojej emailovej schránky a potvrď svoj email. Bez tohto kroku nebudeme s tebou môcť komunikovať emailom z dôvodu GDPR. 

Krok č. 1: Vyplň tento formulár

Stlač tlačidlo nižšie a na stránke Google Forms zadaj odpovede na pár otázok. Nezaberie ti to celé viac než 5 minút.

Krok č. 2: Potvrď svoj email v tvojom inboxe

Ak si vyplnil/a formulár a stlačil/a fialové tlačidlo ODOSLAŤ, tak do 10 minút príde do tvojej emailovej schránky email s názvom [BUDÚCI BUDDÍK] Potvrď, že SI TO TY. Potvrď, že si to ty kliknutím na potvrdenie vnútri tohto emailu. Prosím, kontroluj si pravidelne aj priečinok „SPAM“, kam ti niektoré maily aj napriek všetkým krokom môžu prísť.  

Je to veľmi dôležitý krok, lebo bez potvrdenia emailu ti nebudeme môcť posielať žiadne ďalšie informácie, či poslať ti kontakt na tvojho Buddíka-študenta z Ukrajiny. 

Ak si tieto jednoduché dva kroky splnil/a, potom už stačí len čakať, kým ti v ďalšom maili pošleme kontaktné informácie na tvojho Buddíka-študenta z Ukrajiny, ako aj informácie o tom, ako odporúčame viesť konverzačnú hodinu, a materiály na prvú lekciu.

Ďakujeme ti za tvoj čas a záujem. Je to nesmierne veľká pomoc pre každého Ukrajinca/Ukrajinku, ktorí sa chcú naučiť hovoriť po slovensky.

P.S.: Nezabudni dať vedieť o tomto projekte aj svojim známym, aby sme spoločne pomohli čo najviac ľudom z Ukrajiny.